Opinie

No i co tu dopisać... Jesteście najlepsi i to bez dwóch zdań. Tyle atrakcji i emocji co daliście naszym dzieciom, że ciężko uwierzyć, że to tylko 11 dni. Podnieśliście poprzeczkę bardzo wysoko na resztę wakacji Zdecydowanie będziemy również za rok!
Bardzo bardzo bardzo dziękujemy.
Alicja
Było super już po raz 4 !!!!
My i młody zachwycony
Dziękujemy i czekamy na następny wyjazd.
Ola i Rafał
Dziękujemy za wspaniały obóz, atrakcje i nowe doświadczenia. To pierwszy samodzielny wyjazd i od razu strzał w dziesiątkę.
Edyta
Bardzo się cieszę, że na pierwszy w życiu wyjazd bez rodziców, Łucja pojechała z Wami. Dzięki temu zyskała zaufanie do takich wyjazdów i nabrała chęci na następne. Fotorelacja była genialnym pomysłem. Bardzo Wam dziękuję za opiekę nad moim dzieckiem.
Magda
Dziękujemy za fantastyczny wyjazd, opiekę, zaangażowanie i świetną zabawę! Antek wrócił zadowolony i już się zapisujemy na przyszły rok!
Pozdrawiamy serdecznie.
Kinga
Dołączamy do podziękowań za moc atrakcji i niezapomniane chwile. Absolutny hit: park linowy. My również za rok w powiększonym składzie: czeka już młodsza siostra Julka.
Olga
My też dziękujemy za wspaniały obóz, super atrakcje i zabawę Była tęsknota za domem, ale zachwyt jest większy. Jesteście świetni.
Wiktoria i Jakub
My również dziękujemy za fantastyczną przygodę i opiekę nad dzieciakami to był nasz debiut ale nie możemy się już doczekać następnego.
Hanna i Maciek
Jesteście cudowni! Jak co roku podnosicie poprzeczkę z atrakcjami Poza atrakcjami, to co dajecie od siebie i czego uczycie dzieciaki jest wspaniale. Postawiliście na nogi Bronka!
Pola
Dziękujemy za Fantastyczny obóz.
Julia
My też dziękujemy za super zabawę, super opiekę, super atrakcje i super uśmiechy na twarzach uczestników .Kawał dobrej roboty i świetna kadra.
Luiza
To Franka pierwszy wyjazd na obóz, pomimo naszych obaw wrócił bardzo zadowolony, dziękujemy za super zorganizowanie dzieciakom czasu, że nie miały czasu tęsknić za domem, za zaangażowanie, które było widoczne na zdjęciach i filmikach. Pozdrawiamy, czekamy na następne wyjazdy.
Ola i Marcin
Dziękujemy za opiekę i moc atrakcji. Za rok meldujemy się z ponownie w powiększonym składzie!
W przyszłym roku będzie 14? dzieci mega zadowolone i co roku coraz bardziej, już szykują się na przyszły rok.
Weronika
Bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowany obóz. Pomimo wielkiej tęsknoty za domem, jest zachwyt i opowieści bez końca.
Magda
Ilość atrakcji, zabaw, konkursów I form spędzania wolnego czasu, czyni ten obóz wyjątkowym i lepszym niż wszystkie inne! Poza tym ta codzienna relacja na fb - świetny pomysł 🙂 Uzależnia 🙂
Zuzanna
Dziękujemy wszystkim opiekunom za super podejście do dzieciaków, w każdej sytuacji.
Pozdrawiamy serdecznie.
ps. znów przed chwilą usłyszałam: SUPER OBÓZ!
Marta i Mikołaj
Pięknie Dziękujemy . Super zabawa i profesjonalna kadra. Tak trzymać. Do zobaczenia za rok.
Sonia
Dołączam się do wszystkich pochwał i zachwytów. Widzę dumę i radość w oczach dziecka, opowiadaniom końca nie widać, pierwszy nasz obóz a już chęć wyjazdu na kolejny jest! Dziękuję za naukę, zabawę i niezapomniane wspomnienia mojego syna.
Marta
Dziękujemy Wam!
Wiktor był z Wami szczęśliwy.
Ola
Moje poprzedniczki napisały wszystko, więc mogę powiedzieć-Dobra robota i Brawo Wy. Kadra to same Debeściaki i pozytywne Wariaty a ich szaleństwo i optymizm udziela się największym smutasom. Dzięki i do zobaczenia za rok.
Asia
Dziękujemy za wspaniałą zabawę, opiekę, profesjonalizm, podejście a zwłaszcza za mega zaangażowanie! Szacun 😉 Adaś już nie może doczekać się przyszłorocznej wyjazdu 🙂 I mimo malutkiej tęsknoty za domem to jednak świetne wrażenia przeważyły. Do zobaczenia za rok!
Agata
Grześ ponownie zachwycony.
Basia
Bianka była pierwszy raz na obozie, ale jest mega zadowolona. Było świetnie. Gratuluję trenerom super organizacji, cierpliwości i pozytywnego nastawienia.
Zofia
Super! Bardzo dziękuję za zaangażowanie i serce dla dzieciaków. Ogarnąć to towarzystwo zapewne było nie lada wyzwaniem.
Anna
Poprosimy o dwa obozy podczas wakacji lub jeden zdecydowanie dłuższy dzieciaki szczęśliwe i wypoczęte po 3 miesięcznych domowych trudach nauczania i samo mobilizacji.
Jolanta
Nataniel powiedział, że znowu chce jechać za rok - czyli już po raz trzeci. Dziękujemy.
Natalia
Drugi obóz Mai, zadowolona, uśmiechnięta i gotowa na wyjazd za rok! Dziękuje za opiekę i za jak zwykle wspaniałą atmosferę.
Ewa
Magda beczy od piątku, bo chce z powrotem na obóz jesteście najlepsi. Dziękujemy!
Agnieszka
Jak zwykle MŁODY zachwycony.
Dziękujemy.
Ala
Antek zachwycony, dziękujemy i polecamy.
Nikola
Grześ gotowy na wyjazd za rok.
Martyna
Dziękujemy kolejny raz było super!
Brawo Wy!
Wiola
No cóż... świetna kadra z super podejściem do dzieciaków - podziwiam Waszą cierpliwość Moc atrakcji, zero nudy, codzienna informacja w postaci zdjęć dla stęsknionych rodziców.
Gosia
Hania Pniewska szykuje się na zimowy i następny letni. Jesteście mega! Dziękujemy za całokształt I prosimy o jeszcze.
Justyna
Dziękujemy za tegoroczny, chyba 5 obóz, dzieci jak zwykle zachwycone. Do zobaczenia za rok.
Agata
Olek zachwycony!! Już się szykuje na wyjazd zimowy razem z Wami nie mogło być lepszej opcji na debiut na samodzielny wyjazd!
Anna