ATRAKCJE

Wyjątkowe atrakcje to wyjątkowa zabawa. Przedstawiamy program naszych najciekawszych zajęć.

Wodny tor przeszkód
Mega zabawa dla dzieci w każdym wieku. Ogromny zamek wodny posiada wiele przeszkód i stanowi nie lada wyzwanie. Nad zabawą czuwają ratownicy WOPR.

Park linowy
Świetnie przygotowane oraz wyposażone 4 trasy o różnych poziomach trudności. Twoje dziecko ma możliwość nauki podejmowania wyzwań oraz pokonywania trudności. Park przystosowany jest dla dzieci już od 6 roku życia. Posiada wiele przeszkód oraz zjazdów na tyrolkach. Najdłuższy zjazd ma ok. 60m. Cała zabawa odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Deski SUP – równowaga to podstawa
Idealna zabawa dla dzieci lubiących zajęcia na wodzie. SUP-y wymagają skupienia i koordynacji ruchowej. Dla utrudnienia można pływać na stojąco. Często SUP służy również jako platforma do wielu zabaw wodnych

Plażowanie
Zawsze staramy się wykorzystać piękną pogodę. Dlatego kiedy, tylko świeci słońce udajemy się na plażę, na której dzieci oddają się szaleństwu w wodzie wraz z wychowawcami. Nie zabraknie również zabaw na brzegu tj.: budowa zamków, gra w piłkę plażową, siatkówkę czy badmintona. Wszystko odbywa się pod okiem ratowników wodnych WOPR.

Duże kule
Wspaniała atrakcja, która daje możliwość wyładowania się z nadmiaru energii w bezpieczny sposób.

Paintball
Najwyższy poziom zabawy i bezpieczeństwa
Dysponujemy sprzętem idealnie dostosowanym do dzieci. Posiadamy odpowiednie markery, maski oraz kamizelki. Szeroki wachlarz scenariuszy gry jest kolejnym uatrakcyjnieniem. (bitwa 2 drużyny, przejście niezauważonym przez teren przeciwnika, strzelanie do celu, tor dla komandosów)

Archery Games – drużynowe bitwy łuczników
Współpraca, celność i zwinność-te cechy pielęgnują nasi obozowicze podczas potyczek łuczników. Gra dla dzieci w każdym wieku. Teren gry jest wcześniej przygotowywany i dowolnie zmieniany. Uczestnicy bawią się w maskach ochronnych i strzelają strzałami bezpiecznie zakończonymi pianką.

 
 

 

 

Świetlice i spotkania plenerowe
Są to magiczne miejsca, które tworzą wiele niezapomnianych wspomnień. Odbywają się tam: spotkania integracyjne, występy muzyczne oraz artystyczne, dyskoteki, gry planszowe oraz towarzyskie.

Kino
Nie zabraknie czasu na chwilę wytchnienia i relaksu podczas oglądania ulubionych filmów i bajek. Sprzęt multimedialny oraz rzutniki umożliwiają utworzenie ,,obozowego kina’’ Naszą kinotekę stanowią głównie płyty zabrane przez obozowiczów z domu.

Duża sala ruchowa
Miejsce, w którym odbywa się wiele zajęć ruchowych tj. judo, tańce, gimnastyka, bitwy NERF, bitwy łuczników-archery-tag, duże kule, gry i zabawy ruchowe, zebrania i spotkania integracyjne.

Strzelnica – łuki i wiatrówki – bezpieczeństwo.
Świetna zabawa pozwalająca Twojemu dziecku poprawić celność i koncentrację. Dla poszukujących rywalizacji śmiałków organizujemy turniej strzelecki.

Wspólne imprezy urodzinowe
Okazja na wspólne spędzenie czasu w przemiłej atmosferze.

Bitwy NERF
Nic tak nie sprawia dzieciom frajdy jak strzelanie, bieganie i chowanie się w kryjówkach. Pistolety NERF to połączenie wszystkich tych czynności. Wiele scenariuszy daje wiele godzin świetnej zabawy. Dzieci wyposażone są w okularki lub maski ochronne. Jako strzałki służą lekkie gąbkowe lotki.

Kajaki
Ekspedycje kajakowe i związane z nimi przygody na stałe wpisały się w nasz repertuar. Odwiedzając najskrytsze miejsca staramy się, aby każda wycieczka była wyjątkowa.

Rowerki wodne i starcia piratów
Oprócz relaksującego pływania i kąpieli w promieniach słońca nasi obozowicze uwielbiają bitwy piratów. Każda załoga wyposażona jest w broń wodną dalekiego zasięgu.

Ogromny labirynt– złap mnie, jeśli potrafisz
Niesamowita przygoda w labiryncie rozłożonym na ok 100m2.

Gladiatorzy
Atrakcja dla lubiących rywalizację i dobrą zabawę śmiałków. Dzieci wzmacniają koordynację ruchową oraz stabilizację ciała. Mega frajda dla dzieci w każdym wieku.

Gry terenowe
Lasy to często wykorzystywane przez nas miejsce do organizacji wielu zajęć. Dzieci poznają gry tj. chowany, podchody, 2 proporce, gry na orientacje w terenie i wiele innych harcerskich zabaw.

Boisko / orlik-treningi piłkarskie
Często korzystamy z boiska do piłki nożnej oraz orlika. Zajęcia z piłki nożnej prowadzą wykwalifikowani instruktorzy tej dyscypliny.

Miejsca piknikowe
Wiaty i namioty pod chmurką dają naszym obozowiczom wiele radości. Rozmowy i integracja przyczyniają się do nawiązanie wielkich przyjaźni. Nie może zabraknąć również bezpiecznego miejsca do obozowego ogniska.

Stragany i plaża miejska
W chwili wytchnienia oddajemy się spacerom po miejskim deptaku. Nie obędzie się również bez małych zakupów

Bitwy wodne
Szalona zabawa na świeżym powietrzu. Dzieci uzbrojone są w balony wodne oraz proce do ich miotania, pistolety wodne, wiaderka. Zabawa, która bije rekordy popularności wśród naszych obozowiczów.

Ślizgawka
Dla amatorów prędkości mamy super ślizgawkę.

Trampoliny
Mega duże trampoliny to świetny sposób na wyładowanie nadmiaru energii. Korzystamy z najlepszych sprzętów ze wszelkimi atestami jakości.

Teren ośrodka – serce obozu
Za dnia wszyscy oddają się zabawie poza bramą hotelu. Plac ośrodka tętni życiem głównie wieczorami. Wtedy też dzieci wraz z instruktorami integrują się. Chowany, rysowanie kredą po chodniku, trampoliny i wiele innych atrakcji. Kiedy zapadnie zmrok dla najstarszych organizujemy gry nocne.

Gokarty – gaz do dechy
Zawrotna prędkość i watr we włosach, czyli to co młodzież lubi najbardziej. Turystyczne wycieczki oraz wyścigi gokartami są świetnym sposobem na urozmaicenie dnia.